1-2 listopada

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

5 listopada

Międzyszkolny Turniej Koszykówki – reprezentacja chłopców kl. 7, III G – odp. p. Tomasz W.

6 listopada

XXIV Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego kl. 5, 8 i III G, godz. 13.00-14.30 - odp. p. Marcin W.

6 listopada

Kuratoryjny konkurs biologiczny kl. 8 i III G, godz. 9.00-10.30 – odp. p. Eliza G-B.

7 listopada

Dzień otwarty

7 listopada

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego kl. 7, 8 i III G, godz. 9.00-10.30 – odp. p. Grażyna K.

7 listopada

Konkurs Olimpus język angielski kl. 4-8 i III G – odp. angliści

8 listopada

Międzyszkolny Turniej Koszykówki – reprezentacja dziewcząt kl. 8, III G, godz. 8.30-14.30 – odp. p. Agnieszka K.

9 listopada

Kuratoryjny konkurs polonistyczny kl. 7 i 8, godz. 9.00-10.30 – odp. p. Anna Ł.

9 listopada

_____

12 LISTOPADA

Obchody Święta Niepodległości, godz. 11.00 – org. p. Eliza G-B. i Magdalena C-L. wraz z kl. 6 i III G

Po południu – świetlicowe obchody Święta Niepodległości

__________

DZIEŃ WOLNY

10 listopada

SPiN Day w CKN, udział 4 uczniów KMO – odp. p. Anna B.

13-16 listopada

Kiermasz „Książki za 1 zł”, kiermasz „Drugie życie zabawki” – org. świetlica

13 listopada

Kl. 1 w Teatrze Kamienica na spektaklu Teatru O.N. „Brzydkie kaczątko”, godz. 10.00 – odp. p. Monika P-Sh., p. Sylwia M-P.

13 listopada

Design Thinking Week* kl. 5, godz. 8.15-13.40 – odp. p. Anna G.

14 listopada

Design Thinking Week* kl. 4, godz. 9.15-13.00 – odp. p. Ewa M.

14 listopada

Olimpus mitologiczny - odp. p. Anna Ł.

16 listopada

Desing Thinking Week* kl. 7, godz. 8.15-13.30 – odp. p. Marcin W.

16-17 listopada

VII Forum KMO Centrum Nauki Kopernik – udział p. Anny K-Z. i p. Anny B.

18 listopada

Kl. 3 – wyjście rodzinne do Filharmonii na koncert pt. „Na żołnierską nutę”, godz. 14.00 – odp. p. Beata G.-Sz.

19 listopada

Kl. 3 w Teatrze Capitol na spektaklu „Wanna Archimedesa”, godz. 10.00.– odp. p. Beata G.-Sz.

19 listopada

Egzamin Zertifikat Deutsch A1, Instytut Austriacki, kl. III G i kl. 8 – odp. p. Magdalena C-L.

do 19 listopada

Zbieranie obrazów do konkursu „Olè” – odp. p. Anastazja K.

19-25 listopada

Tydzień Konstytucyjny – odp. p. Dominika D-M.

20 listopada

Kurs pierwszej pomocy II stopnia, godz. 17.30-20.30 – odp. p. Dyrektor  – udział rodziców i nauczycieli

21 listopada

Kl. 2 na 13. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Opowiadania 2018 – odp. p. Anna K-Z.

21 listopada

Dzień życzliwości – org. świetlica

21 listopada

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny, kl. 2-8 i III G – odp. p. Anna B.

23 listopada

Kl. 1 – warsztaty detektywistyczne org. Wydawnictwo Zakamarki, godz. 14.30 – odp. p. Karolina L., biblioteka

24 listopada

Egzamin MOVERS, kl. 5, godz. 8.45-12.45, - odp. p. Ewa M. i p. Grażyna K.

27 listopada

Andrzejki – org. świetlica i kl. 4

… listopada

Wyjście do Planetarium kl. 6 – odp. p. Eliza G-B.

… listopada

Projekt BAKCYL dla kl. 6, 7, 8 – odp. p. Anna B.

28 listopada

Konkurs wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych „Olè” – odp. p. Anastazja K.

28 listopada

Rada Nauczycieli – rada szkoleniowa „Nowe technologie a rozwój emocjonalny dziecka” – odp. p. Dyrektor

29 listopada

Kl. 1 w Zamku Królewskim na zajęciach „Jego kudłata mość Kiopek”, godz. 8.30 – odp. p. Sylwia M-P.

29 listopada

Kl. 4 w Zamku Królewskim "Jak liczyli Rzymianie? Rzymski system zapisu liczb" – odp. p. Anna B.

Cały listopad

Przygotowanie do 27. Finału WOŚP- odp. p. Małgorzata W. i p. Beata G-Sz.

 

* zajęcia organizowane dzięki rodzicowi z naszej szkoły


Galeria | Archiwum