1-3 maja

Święto Pracy, Dzień Flagi RP, Święto Konstytucji 3 Maja – dni wolne

6, 8, 10 maja

Kl. 7 – Testy wałbrzyskie – odp. p. Marcin W.

7 maja

Konkurs matematyczny „Albus” – udział 8 osób z kl. 8,

7 osób z kl. III G – odp. p. Anna B.

8 maja

Kl. 7, kl. 8 i kl. III G – teatr w jęz. angielskim, godz. 10.00 – odp. p. Grażyna K., p. Joanna J.

8 maja

Kl. 2 w Zamku Królewskim, wyjście godz. 8.15,

powrót godz. 11.15 – odp. p. Anna K-Z.

8 maja

Egzamin na kartę rowerową – teoria, godz. 11.50 – odp. p. Emil P.

8 maja

Dzień otwarty – zebrania w klasach

9 maja

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty Operon 2019 – odp. p. Beata G-Sz.

9 maja

Podsumowanie konkursów kurator., godz. 12.00, WSM, ul. Kawęczyńska 36, udział laureata i p. Ewy K-Z.

10 maja

Dźwiękowe poranki – koncert w MIK, godz. 10.30 kl. 1-3, godz. 12.00 kl. 4-6

11 maja (sob.)

23. Piknik Naukowy na Stadionie Narodowym, udział 4 uczniów z KMO – odp. p. Anna B.

11 maja (sob.)

II etap konkursu „Atom i cząsteczka”, udział 1 ucznia, godz. 10.00, SP nr 86  – odp. p. Ewa K-Z.

11 maja (sob.)

Zawody rowerowe Tour de Górka, godz. 10.30-14.00 – odp. p. Tomasz W.

13 maja

Kl. 1 w ZOO na lekcji „Opieka nad zwierzętami domowymi i egzotycznymi”, godz. 8.45-13.30 – odp. p. Sylwia M-P.

Od 14 maja

Kreatywnie warzywnie i owocowo – działania związane z udziałem naszej szkoły w programie „Szkoła na widelcu”

15 maja

Kl. 7 w Muzeum Narodowym, godz. 9.55-14.30 – odp. p. Anna G.

15 maja

Egzamin na kartę rowerową – poprawa teorii, godz. 11.50 – odp. p. Emil P.

15 maja

Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt, udział 10  zawodniczek z kl. 7, kl. 8 i kl. III G, godz. 9.00-14.00, KS Przyszłość, ul. Rybnicka 25 – odp. p. Tomasz W.

16 maja

Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców, udział 10 zawodników z kl. 7, kl. 8  i kl. III G, godz. 9.00-14.00, KS Przyszłość, ul. Rybnicka 25 – odp. p. Tomasz W.

16 maja

Logowanie się do systemu rekrutacji elektronicznej ósmoklasisty – odp. p. Anna B.

17 maja

Kl. 8 – zajęcia ze strażakiem w ramach EDB, godz. 9.00-12.35 – odp. p. Marcin W.

18 maja (sob.)

Igrzyska Matematyczne Szkół Niepublicznych, udział reprezentacji z kl. 6-8 i kl. III G, godz. 9.30-12.30, ul. Dziatwy 6 – odp. p. Agnieszka N-S.

18 maja (sob.)

Warszawski Piknik KMO w naszej szkole – odp. p. Anna B.

18 maja (sob.)

Puchar Warszawy na rolkach, tor Stegny, godz.9.30-14.00 – odp. p. Tomasz W.

19 maja (niedz.)

Egzamin FCE for Schools (udział 21 uczniów z kl. 8 I kl. III G) British Council – odp. p. Joanna J.

20 maja

Kl. 1 - warsztaty nt. zdrowego żywienia poprowadzi mama uczennicy z kl. 1 - odp. p. Sylwia M-P.

21 maja

Młodzi głosują – wybory do PE 2019, uprawnieni uczniowie z kl. 6-8 i kl. III G, godz. 12.35-13.05 – odp. p. Marcin W.

22 maja

Egzamin na kartę rowerową – praktyka w miasteczku rowerowym – odp. p. Emil P.

_______________________________

Kl. 2 - zajęcia "Brazylia - ciekawe państwo Ameryki Południowej" poprowadzą rodzice ucznia z kl. 2 - odp. p. Anna K-Z.

22 maja

Konferencja „Nowy wymiar przestrzeni szkolnych” – udział p. Dyrektor

22-24 maja

Kl. 4 w zielonej szkole – Sztutowo – odp. p. Ewa M.

23 maja

Kl. 1 na Wydziale Fizyki, warsztaty naukowe poprowadzi mama ucznia – odp. p. Sylwia M-P.

27-31 maja

Kl. 5 w zielonej szkole – Tarda – odp. p.  Anna G.

29 maja

Wioślarski Tytan Warszawy – Wielki Finał, godz. 8.30-13.30, Hala Koło – odp. p. Tomasz W.

30 maja

VI Szkolny Festiwal Naukowy – odp. p. Anna B. i KMO

 Rekrutacja do nowej klasy 4 w r. szk. 2019/20 - tutaj.

 


Galeria | Archiwum