X Mistrzostwa SP w pływaniu

23 maja 2017 r. po raz dziesiąty podsumowaliśmy rok nauki pływania podczas zawodów pływackich. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, jak również rodziców, którzy dzielnie walczyli w konkurencjach indywidualnych i sztafetach rodzinnych. Młodsi uczniowie wystartowali na dystansie 25 m, starsi zmierzyli się z dystansem dwukrotnie dłuższym. Wszystkim wyścigom towarzyszył głośny doping, jednak najwięcej emocji tradycyjnie pojawiło się w konkurencjach sztafet rodzinnych i klasowych. Nie odbyło się bez sportowych niespodzianek, dowodzących, że nie zawsze wygrywają faworyci. Gratulujemy wszystkim, którzy tego dnia podjęli wyzwanie, a szczególnie uznania należą się pierwszoklasistom, w dowód czego wszyscy zostali nagrodzeni złotymi medalami.

AK