Cambridge Young Learners English Tests

W październiku 2008 (18 X i 25 X) dwie klasy przystąpiły do zewnętrznych egzaminów organizowanych przez British Council, klasa piąta do egzaminu MOVERS, klasa szósta do egzaminu FLYERS. Odpowiedzialną za współpracę z Instytutem Brytyjskim i przebieg egzaminu była p. Ewa Markiewicz, a nauczycielem wspomagającym p. Ewa Kańska. Uczniowie nasi uzyskali wysokie wyniki, co daje nam ogromną satysfakcje. Każdy był oceniany na poziomie trzech umiejętności (reading & writing, listening, speaking), za które można było uzyskać maksymalnie pięć symboli Uniwersytetu Cambridge.

Wyniki były bardzo dobre.

Na 16 osób zdających w klasie piątej najlepszy, maksymalny rezultat na poziomie wszystkich umiejętności uzyskał KAROL GRYMUZA, a tuż za nim Zuzia Belska, Olga Mrowiec, Hania Żarska i Kuba Kalinowski.

Na 17 osób zdających w klasie szóstej maksymalny rezultat na poziomie wszystkich umiejętności uzyskało aż troje uczniów: JULIA OLKIEWICZ, HUBERT NOWAKOWSKI, MARCIN WRÓBLEWSKI, a tuż za nimi Ania Bajorek, Ania Adamowska, Michał Ciupa, Marysia Prange -Barczyńska, Karolina Marszałł i Luca Zedda.

Wszystkim gratulujemy wspaniałych certyfikatów i życzymy dalszych sukcesów!

Ewa Markiewicz