Maj 2017

                     

1-3 maja

Przerwa majowa

8-12 maja

Kl. 4 i 6 – zielona szkoła – Pasym – odp. p. E. Grabowska-Borowa, p. T. Wójcik, p. D. Trzaska, p. M. Nemś, p. E. Kietlińska-Zaleska

8 maja

Kl. 3 w Muzeum Gazownictwa - wyjście godz. 9.30, powrót godz. 13.00 – odp. p. A. Komorowska-Zaremba

10 maja

Dzień otwarty

10 maja

Kl. 5 - ćwiczenia praktyczne na kartę rowerową w Miasteczku Ruchu Drogowego, ul. Sołtyka 8/10, godz. 9.00-11.00 – odp. p. E. Pajnowski

12 maja

Kl. 5 - Edukacja prawna, Sąd Okręgowy, godz. 9.30-11.50 – odp. p. M. Waracki

_______________________________

Kl. 3 w Teatrze Syrena - "Dzieci z Bullerbyn", godz. 10.00-14.30 - odp. p. A. Komorowska-Zaremba

14 maja

I Komunia św. w kl. 3, godz. 13:00 – odp. p. D. Miszczuk

15-19 maja

AIESEC – wizyta studentów zagranicznych na lekcjach jęz. angielskiego w SP i G – odp. p. G. Kańska

15 maja

Kl. 3 w Zamku Królewskim – lekcja „Rycerze i ich świat”, wyjście 9.15, powrót 11.45 – odp. p. A. Komorowska-Zaremba

17 maja

Spotkanie z rodzicami uczniów z kl. 6, godz. 16.45 – odp. Wychowawca i p. Dyrektor

18 maja

Wernisaż Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Portret damy nie tylko z łasiczką”, udział nagrodzonych i wyróżnionych uczniów z 41 warszawskich publicznych i niepublicznych szkół podstawowych – odp. p. I. Downarowicz

18-19 maja

Kl. 1 - zielona szkoła – Zakątek Gongolina – odp. p B. Górka-Szczepanek, p. M. Wiśniewska

______________________________

Kl. 6 - Testy wałbrzyskie - odp. p. T. Wójcik, org. p. A. Nowińska-Samsel

19 maja

Spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem, autorem komiksów i książek dla dzieci, udział kl. 4-6 – odp. p. A. Czarnecka

19 maja

Kl. 2 w Muzeum Historii Żydów Polskich, wystawa „Szafa grająca”, w roli przewodnika – Rodzic, godz. 10.20-12.10 – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

20 maja

Zawody rolkarskie „Rolkarska Bednarska”, SP i G, godz. 12.00-14.00 – odp. p. T. Wójcik

21 maja

Zawody Kolarskie „Tour de Górka” SP i G, godz. 10.30-14.00 – odp. p. T. Wójcik

22 maja

______________

23 maja

Szkolny turniej minisiatkówki dla kl. 3-6, godz. 15.00-17.00 – odp. p. T. Wójcik

________________________________

X Mistrzostwa SP w pływaniu, godz. 9.00-13.00,  OSiR Delfin, odp. p. A. Kropiwnicka i p. T. Wójcik

25 maja

______________

26 maja

Wernisaż Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Portret damy nie tylko z łasiczką”, udział nagrodzonych i wyróżnionych uczniów z 41 warszawskich publicznych i niepublicznych szkół podstawowych – odp. p. I. Downarowicz

_____________________________________________

XVI Festiwal Piosenki Angielskiej, godz. 10.00, udział uczniów SP i G – odp. p. E. Markiewicz

27 maja

Szkolny Wiosenny Piknik Wielokulturowy – odp. nauczyciele świetlicy i wychowawcy klas

 

29 V-2 VI

_____________

30 maja

Kl. 5 – zielona szkoła – Zakopane – odp. p M. Waracki, p. M. Nemś

__________________________________________

Udział p. Dyrektor w debacie "Przygotowanie do zawodu nauczyciela" - Wydział Pedagogiczny UW


Galeria | Archiwum