Odznaki i medale z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej z rąk p. Beaty Merlewskiej-Budzik – członka ZG STO – Srebrną Odznakę Społecznego Towarzystwa Oświatowego (nadawaną za szczególne zasługi na rzecz kół STO oraz przedszkoli, szkół i placówek przez nie prowadzonych) otrzymali:

p. Dominika Depta-Marel – nauczycielka etyki i wstępu do filozofii w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie

p. Katarzyna Góral-Maliszewska – asystentka dyrektora Zespołu Szkół nr 16 STO w Warszawie

p. Tomasz Wójcik – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie

p. Marzenna Zapalska – prezes zarządu SKT nr 26 STO w Warszawie

P. Ewa Markiewicz i p. Agnieszka Nowińska-Samsel otrzymały jedno z najwyższych odznaczeń przyznawanych Nauczycielom - Medal Komisji Edukacji Narodowej, który zostanie uroczyście wręczony podczas najbliższej konferencji STO w Poznaniu. Przyznaje się go za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy!