"Profesor wnuczek" II edycja

SENIORZY DO KOMPUTERA
w Zespole Szkół nr 16 STO

PO RAZ DRUGI BIERZEMY UDZIAŁ W PROGRAMIE „PROFESOR WNUCZEK”. JUŻ W PAŹDZIERNIKU ODBĘDĄ SIĘ W NASZEJ SZKOLE ZAJĘCIA KOMPUTEROWE DLA SENIORÓW. ZAJĘCIA TE WPISANE SĄ W OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ ORGANIZOWANĄ PRZEZ SPOŁECZNE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE.

NA CYKL SPOTKAŃ ZŁOŻY SIĘ 6 DWUGODZINNYCH ZAJĘĆ, PROWADZONYCH PRZEZ NAUCZYCIELA INFORMATYKI I TRZECH ASYSTENTÓW – UCZNIÓW NAJSTARSZYCH KLAS Z NASZEJ SZKOŁY.

PROGRAM PRZYGOTOWANY PRZEZ PANA MARKA CZERWIŃSKIEGO – INFORMATYKA ZE SZKOŁY STO W KRAKOWIE – OBEJMUJE PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA. GRUPA UCZESTNIKÓW BĘDZIE LICZYĆ 10 OSÓB, ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE.

PIERWSZE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 17 PAŹDZIERNIKA W GODZ. 15.00-17.00, KOLEJNE ZAJĘCIA ZAPLANOWANE SĄ NA 19, 24, 26 PAŹDZIERNIKA ORAZ 2 I 7 LISTOPADA. ZAPISY W SEKRETARIACIE ZS NR 16 STO DO 10 PAŹDZIERNIKA.

ZAPRASZAMY WSPANIAŁE BABCIE I DZIADKÓW NASZYCH UCZNIÓW
DO UDZIAŁU W TEJ ZNAKOMITEJ AKCJI!

Nauczyciel prowadzący: pan Michał Hordejuk

Dyrektor szkoły: pani Beata Wiśniewska-Tomczak