Witamy po wakacjach - rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęliśmy w radosnym nastroju. Piękna pogoda pozwoliła spotkać się wszystkim na boisku, gdzie pięknie prezentowali się ubrani na galowo uczniowie klas 1-6. Pani dyrektor Beata Wiśniewska-Tomczak przywitała uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli, szczególnie ciepło zwracając się do pierwszoklasistów. Kilka słów usłyszeliśmy również od pani prezes, Marzenny Zapalskiej. Tradycją szkoły są także krótkie przemówienia w wykonaniu naszych rodzeństw – tym razem Basia i Nina z klasy 5 wystąpiły ze swoimi młodszymi siostrami, Hanią i Leną, które dopiero zaczynają swoją karierę naukową w klasie 1.

Po uroczystej inauguracji roku szkolnego wychowawcy spotkali się ze swoimi klasami, aby przekazać plany lekcji i na gorąco podzielić się wakacyjnymi wspomnieniami, ucieszyć się z powrotu do lubianego miejsca oraz co równie ważne – z optymizmem popatrzeć w najbliższą przyszłość, czyli dziesięć miesięcy wspólnych zadań, sukcesów i udanej współpracy.

SMP