IX Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 16 STO w pływaniu

7 czerwca na pływalni Delfin uczniowie klas 1-6 podsumowali pracę na zajęciach w IX Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 16 STO w pływaniu. Do udziału w zawodach i spróbowania swoich sił po raz kolejny zaprosiliśmy rodziców i innych członków rodzin. Także i tym razem konkurencje sztafet rodzinnych cieszyły się dużym zainteresowaniem. Najmłodsze dzieci rywalizowały na dystansie 25 m, starsi uczniowie i dorośli ścigali się na dystansie 50 m stylem dowolnym, a ochotnicy także na 100 m stylem zmiennym. W wielu konkurencjach o zwycięstwie decydowały ułamki sekund, ale i tak wszyscy zawodnicy okazali radość z uzyskanych wyników. Bardzo dużo emocji i najgłośniejszy doping towarzyszył wyścigom sztafet rodzinnych i sztafet klasowych. Wszystkim, którzy tego dnia podjęli wyzwani - serdecznie gratulujemy!

Już dziś zapraszamy do udziału w jubileuszowych X Mistrzostwach.

Agnieszka Kropiewnicka