Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 to jedno z tych wydarzeń, które na długo zostaną w pamięci. Spotkanie rozpoczęła p. Dyrektor Beata Wiśniewska-Tomczak, witając wszystkich zebranych i kierując do nich kilka ciepłych zdań. Słowo wstępne wygłosili również przedstawiciele uczniów - Mikołaj z kl. 6 oraz Adaś z kl. 1. Tegoroczna uroczystość w dużej mierze należała do klasy 6 - nie tylko dlatego, że od teraz uczniowie tej klasy są już absolwentami Społecznej Szkoły Podstawowej nr 16 STO, ale również dlatego, że to właśnie klasa 6 uzyskała najwyższą średnią w szkole (i w nagrodę otrzymała wspaniały tort). W tej klasie przyznano także tytuł Ucznia roku (za największy progres) oraz dwie nagrody Złotego liścia (za najwyższą średnią ocen w szkole). Wychowawczyni, p. Ewa M., była bardzo dumna z osiągnięć swoich podopiecznych! Ciekawym akcentem był oryginalny występ i podziękowania od uczniów oraz miłe słowa od rodziców z klasy 6.

Podczas spotkania rozdano wiele dyplomów i nagród w rozmaitych konkursach na szczeblu ogólnopolskim. Praca wielu osób w minionym roku szkolnym zaowocowała wspaniałymi sukcesami.

P. Dyrektor uhonorowała p. Irenę D., przyznając jej tytuł Nauczyciela roku, a także p. Beatę G.-Sz., która świętowała 25-lecie pracy w naszej szkole. Rodzicami roku zostali wszyscy rodzice pierwszoklasistów, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły i otrzymali od p. Dyrektor dyplom uznania.

Uroczyste spotkanie zakończyło się wspaniałym tańcem dziewcząt z koła tanecznego, prowadzonego przez p. Monikę P.

Uczniowie ze świadectwami w dłoniach i pełni dobrej energii mogą już rozpocząć zasłużone wakacje!

SMP