Bieszczadzka przygoda klasy szóstej

Bieszczady Challenge - tak można określić cały nasz wyjazd do zielonej szkoły w dniach 9-13 maja 2016 r. To były dni pełne wyzwań i czasami zmagaliśmy się ze swoimi słabościami. Ale warto było! Nie mamy na co dzień możliwości pojeździć samochodami terenowymi po bieszczadzkich bezdrożach, starych kamieniołomach czy brodzić po błocie i przedzierać się  przez górskie potoki w zabawie terenowej, posługując się jedynie mapą i krótkofalówką. Był też czas na doznania estetyczne - piękna Połonina Wetlińska w samym sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. I był także czas na super zabawę w małych grupkach, ale najwięcej śmiechu było podczas wyścigu na dmuchanym torze Bungee Run. Nie mogło też zabraknąć pożegnalnej dyskoteki - ostatniej w szkole podstawowej!

Klasa 6 z wych. Ewą Markiewicz