Obóz narciarski Klubu Aktywna "16"

W dniach 30 stycznia - 6 lutego tego roku odbył się kolejny obóz narciarski  Klubu Aktywna "16",

dedykowany przede wszystkim uczniom naszej szkoły.

Udział wzięło 15 uczniów, 4 rodziców i jedna młodsza siostra.

Jak na obóz przystało, doskonaliliśmy nasze umiejętności narciarskie i sprawdziliśmy je w zawodach. Oprócz tego "błądziliśmy"w największym na świecie labiryncie śnieżnym, kibicowaliśmy skoczkom narciarskim na Wielkiej Krokwi, zdobywaliśmy Galicową Grapę, rozgrywaliśmy mistrzostwa piłkarzyków, graliśmy w tenisa stołowego i kalambury oraz relaksowaliśmy się w Termach Podhalańskich cały czas świetnie się bawiąc. Dbaliśmy również o dobre relacje i atmosferę w grupie nagradzając się wzajemnie medalami "dobrego kolegi/koleżanki" i "najlepszego przyjaciela/przyjaciółki". Zapraszamy do obejrzenia fragmentu naszej galerii.

Więcej zdjęć z wyjazdu na http://www.klubaktywna16.pl/

A już niedługo zaprosimy wszystkich na nasze letnie eskapady dla młodszych i dla starszych.

Tomasz Wójcik