Identyfikatory dla wolontariuszy WOŚP

4 stycznia 2016 r. w siedzibie WOŚP wyrabialiśmy identyfikatory dla naszych wolontariuszy. Nauczycielkom towarzyszyli Jan, Mikołaj i Przemek z klasy 6. Przygotowaliśmy 100 identyfikatorów dla naszych uczniów oraz współpracujących z naszym Sztabem uczniów Szkoły Podstawowej nr 203.

Z radością czekamy na niedzielę i wielki FINAŁ.

BGSz

4 stycznia 2016 roku wybrałem się z Panią Beatą i Panią Małgorzatą po identyfikatory WOŚP.

Byli ze mną koledzy, Janek i Przemek. Pojechaliśmy tam metrem, następnie przesiedliśmy się do autobusu. Po przybyciu na miejsce zwiedziliśmy budynek i wypiliśmy pyszną, gorącą czekoladę. W tym czasie drukowano nasze identyfikatory. Gdy były gotowe, rozpoczęła się nasza praca. Najpierw zajęliśmy się stemplowaniem dokumentów. Następnie naklejaliśmy hologramy, a na koniec  laminowaliśmy identyfikatory.

Bardzo miło wspominam wizytę w głównym sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mikołaj, klasa 6