Odznaczenie państwowe dla naszej Nauczycielki

W naszych szkołach pracuje znakomity Zespół Nauczycieli!

Z tym większą satysfakcją i radością informuję, że kolejna osoba z grona nauczycielskiego została uhonorowana odznaczeniem państwowym. Tuż przed Dniem Edukacji otrzymaliśmy wspaniałą informację, że postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 7 października 2015 r. za zasługi na rzecz rozwoju oświaty SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI została odznaczona p. Małgorzata Wiśniewska.
Pani Małgorzata jest nauczycielką z 25-letnim stażem pracy w naszej szkole, którą znają, szanują i uwielbiają wszystkie nasze dzieci. Każdy z uczniów przeszedł przez etap zabaw w świetlicy - wspólnego szycia, gotowania, piknikowania, dzielenia się radością i  zabawą - której p. Małgorzata jest od zawsze niekwestionowaną liderką. P. Małgorzata zainspirowała dzieci oraz również nas, dorosłych, do aktywnego udziału w działaniach na rzecz innych ludzi - m. in. od 20 lat wspieramy Hospicjum Dziecięce, od 14 lat organizację WOŚP. Ogromnie się cieszę i gratuluję p. Małgorzacie tak ważnego wyróżnienia, pięknie podsumowującego 25 lat pracy. Teraz czekamy na informację o miejscu i czasie uroczystości odznaczenia.

W imieniu całego zespołu Nauczycieli,

Beata Wiśniewska-Tomczak