Spotkanie autorskie

W poniedziałek 19 października w naszej szkole odbędzie się spotkanie autorskie z p. Marcinem Brykczyńskim, autorem m.in. ""Czarno na białym", "Pije Kuba...", "Kodeks rycerski młodych", "Ni pies ni wydra", "Jak się nie bać ortografii?", "Olaboga, lewa noga!", "Powtórka z wiejskiego podwórka", "Jedna chwilka uczuć kilka", "Skąd się biorą dzieci", "Biały niedźwiedź/Czarna krowa", "Nie tylko w Betlejem", "Różowy Prosiaczek", "Czarno na białym i biało na czarnym" , "12 kolorów" i wielu innych książek dla młodych czytelników. Wybrane tytuły można było nabyć w czasie naszego Pikniku Sąsiedzkiego. Spotkanie jest przeznczone dla klas 1-3. Uczniowie, którzy przyniosą książki p. Marcina Brykczyńskiego, będą mogli zdobyć jego autograf!

SMP