Październik 2015

               

1 października

Kl. 2 – „Tropiciele w poszukiwaniu jesieni” – Łazienki, odp. p. A. Komorowska-Zaremba, p. A. Haman

5 października

Szkolenie dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjów w OKE, godz. 9.00 – udział p. Dyrektor

5 października

Profesor Wnuczek – zajęcia komputerowe dla seniorów w godz. 15.30-17.30 – odp. p. M. Hordejuk, p. Dyrektor

5 października

Konferencja MUZEALNA eduAKCJA WARSZAWY - Muzeum Narodowe, wystąpienie p. M. Cegłowskiej-Lewińskiej i p. A. Grzywacz (nauczycielki w SG nr 16 STO) – „Instytucje kultury i sztuki w codzienności szkolnej”, godz. 9.00-17.00, wystąpienie godz. 13.00

5 października

Spotkanie uczniów SP i G z ks. kardynałem Kazimierzem Nyczem, godz. 11.00 – odp. p. Dyrektor A. Nowińska-Samsel i  p. D. Miszczuk    

6 października

Światowy Dzień Zwierząt, spotkanie z lekarzem weterynarii, mamą naszego ucznia, udział kl. 1-6, godz. 14.00 – odp. p. M. Wiśniewska

7 października

Kl. 1 w Zamku Królewskim „Legendy Warszawy – Bazyliszek” – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

7 października

Dzień otwarty: klasy 1-3 godz. 17.00, kl. 4-6 godz. 17.45 – odp. p. Dyrektor (Spotkanie Pedagoga z Rodzicami w kl. 1)

7, 21, 28 października

Profilaktyka BRD ze strażą miejską – „Ruch drogowy“ kl. 5-6 ( kl. 6 godz. 11.50, kl. 5 godz. 12.45) – odp. p. E. Pajnowski

10 października (sobota)

Piknik szkolny w godz. 10.00-13.00 – odp. świetlica i wychowawcy, wsparcie rodziców

14 października

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów, udział kl. 2-4, godz. 11.30 – odp. wychowawcy kl. 1 i 4, świetlica

16 października

Spotkanie z uczniami kl. 6 nt. sprawdzianu szóstoklasisty, godz. 9.00 – prow. p. Dyrektor

17 października

Kl. 3 w Teatrze Lalka „Cuda w budzie“, godz. 17.30 – odp. p. B. Górka-Szczepanek

19 i 21 października

Szkolny Turniej Minisiatkówki kl. 4-6, godz. 15.00-17.00 – organizacja p. T. Wójcik

19 października

------

21 października

Spotkanie autorskie z p. Marcinem Brykczyńskim, udział kl. 1-3, godz. 10.30 – odp. p. A. Czarnecka

------

Kl. 2 w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie; Zajęcia na wystawie "Spór o odbudowę". Wyjście godz. 10.00 (zajęcia w muzeum od 10.30 - 12.00). Powrót około godz. 12.30 - odp. p. A. Komorowska-Zaremba

24 października (sobota)

MOVERS egzamin z j. ang. dla całej klasy 5, godz. 8.45-11.45 – odp. p. E. Markiewicz

24 października (sobota)

Międzyszkolne Biegi Przełajowe, org. STO 24 – odp. p. T. Wójcik

26 października

Kl. 4-6 w Teatrze Kamienica „Ania z Zielonego Wzgórza“– odp. p.  A. Łącka

28 października

Rada nauczycieli ZS,  godz. 16.00, m.in. zatwierdzenie tematów projektów gimnazjalnych – odp. p. Dyrektor

Terminy kuratoryjnych konkursów przedmiotowych – etapy szkolne (godz. 9.00)

·         8 października                  I etap konkursu polonistycznego

·         15 października                I etap konkursu matematycznego


Galeria | Archiwum