Seniorzy do komputera

SENIORZY DO KOMPUTERA
w Zespole Szkół nr 16 STO

JUŻ WE WRZEŚNIU ODBĘDĄ SIĘ W NASZEJ SZKOLE ZAJĘCIA KOMPUTEROWE DLA SENIORÓW. ZAJĘCIA TE WPISANE SĄ W OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ ORGANIZOWANĄ PRZEZ SPOŁECZNE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE.

NA CYKL SPOTKAŃ ZŁOŻY SIĘ 6 DWUGODZINNYCH ZAJĘĆ, PROWADZONYCH PRZEZ NAUCZYCIELA INFORMATYKI I TRZECH ASYSTENTÓW – UCZNIÓW NAJSTARSZYCH KLAS Z NASZEJ SZKOŁY.

PROGRAM PRZYGOTOWANY PRZEZ PANA MARKA CZERWIŃSKIEGO – INFORMATYKA ZE SZKOŁY STO W KRAKOWIE – OBEJMUJE PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA. GRUPA UCZESTNIKÓW BĘDZIE LICZYĆ 10 OSÓB, ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE.

PIERWSZE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ JUŻ 14 WRZEŚNIA W GODZ. 15.00-17.00, KOLEJNE ZAJĘCIA ZAPLANOWANE SĄ NA 15, 21, 28 I 30 WRZEŚNIA ORAZ 5 PAŹDZIERNIKA. ZAPISY W SEKRETARIACIE ZS NR 16 STO DO 11 WRZEŚNIA.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ ZNAKOMITEJ AKCJI!

Beata Wiśniewska-Tomczak

Nauczyciel informatyki