Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 r. w samo południe z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Przybyli wcześniej uczniowie i rodzice dzielili się wspomnieniami z wakacji i planami na przyszłość. Pozytywnej atmosferze sprzyjały swingowe szlagiery, które na żywo prezentował muzyk, p. Mark S.

Pani Dyrektor tradycyjnie sprawdziła listę obecności klas 1-6 oraz nauczycieli i rodziców. Rodzeństwo: Matylda z kl. 4, Tadzio z kl. 2 i Marcelina z kl. 1 przywitali zebranych. Z uwagą wysłuchaliśmy o tym, co działo się w szkole podczas wakacji. Z podziwem biliśmy brawo p. Małgosi W. i p. Ewie M., które są związane z naszą szkołą od jej  początków i które zostały uhonorowane z okazji swojego 25-lecia pracy. Ucieszyliśmy się ze zdobycia tytułu nauczyciela dyplomowanego przez p. Anię K-Z i p. Dominikę D-M. Następnie w klasach wychowawcy przekazali plany lekcji i najważniejsze informacje. Po spotkaniu w szkole chętne osoby mogły wybrać się do Muzeum Sztuki Nowoczesnej, aby podziwiać prace starszych kolegów z gimnazjum.

SMP