Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

25 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Oprócz cenzurek wielu uczniów otrzymało dyplomy, wyróżnienia i nagrody - to dowody uznania za wybitne osiągnięcia w różnorodnych konkursach. Uczniowie i rodzice z klasy 6 długo dziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata; cieszymy się, że prawie wszyscy absolwenci szkoły podstawowej będą kontynuowali naukę w naszym gimnazjum.

Gratulujemy Mai N. z kl. 6, która uzyskała nagrodę "Złoty Liść", a także Karolinie G. z kl. 5, która została Uczniem Roku. Słowa uznania kierujemy do p. Ani H., naszej bibliotekarki - Nauczyciela Roku.

Żywiołowy taniec w wykonaniu kl. 3 i 4 pod kierunkiem p. Moniki P. wprawił wszystkich w wakacyjny nastrój.

Życzymy wszystkim udanego odpoczynku!!!

SMP