Budżet partycypacyjny - głosowanie

Nasz projekt „Akademia dla Rodziców” znalazł się w grupie 52 projektów, które przeszły wszelkie procedury i zostały zakwalifikowane do głosowania!

Od 16 czerwca można głosować na projekty złożone do budżetu partycypacyjnego 2016! Głosowanie będzie trwać 11 dni, między 16 a 26 czerwca 2016 roku.

Każdy mieszkaniec może oddać swój głos na projekt. Te, które otrzymają najwięcej głosów, będą zrealizowane w 2016 roku.

Najprościej zagłosować przez Internet: tutaj.

Można też w sposób tradycyjny – wrzucić swój głos w formie papierowej w siedzibie Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 43.

Mogą też głosować dzieci! Wystarczy, by rodzic wyraził zgodę na załączniku do karty do głosowania.

Głosujemy na nasz projekt!

Zmobilizujmy siebie, swoje Rodziny, Przyjaciół, napiszmy upoważnienie dla dziecka – to najlepsze doświadczenie uczestniczenia w życiu obywatelskim.

„Akademia dla Rodziców” projekt nr 850
nr 3 na liście do głosowania

Dziękujemy!

W imieniu zespołu ludzi z naszej szkoły,