Marzec 2015

2 marca

Obrona 5 projektów w kl. II G, godz. 9.00-10.30, goście kl. 6 i I G – odp. zespół nauczycieli opiekunów  (p. A. Grzywacz, p. M. Cegłowska-Lewińska, p. D. Depta-Marel, p. D. Miszczuk, p. A. Kropiewnicka, p. M. Hordejuk)

3 marca

Konkurs jęz. angielskiego FOX dla kl. 4-6 i I-III G – odp. zespół anglistów

4 marca

Próbny sprawdzian w kl. 6 – odp. p. M. Waracki

4 marca

Kl. 2 w Teatrze Palladium ”Księżniczka Szeherezada i Piraci”, godz. 10.00 – odp. p. B. Górka-Szczepanek

4 marca

Kl. 3 – Kompas dla szkół (spotkanie cykliczne) – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

4 marca

Dzień otwarty

5 marca

Spotkanie informacyjne dla Rodziców kandydatów do kl. 1 – odp. p. Dyrektor, godz.  18.00, udział p. S. Mroczek-Poniatowskiej i przedstawiciela Zarządu

6 marca

Kl. 6 w Muzeum Historii Żydów Polskich na warsztatach „Archeolog czy detektyw?”, godz. 12.45-14.45 – odp. p. M. Waracki

6 marca

Spotkanie integracyjne klas 1-3 z okazji Dnia Kobiet – odp. wych. kl. 1-3

7 marca

Konkurs recytatorski jęz. ang. „March Hare” – odp. p. G. Kańska

7 marca

Konkurs Corridka – odp. p. B. Górka-Szczepanek

11 marca

V Szkolny Konkurs Recytatorski, udział uczniów z kl. 1-6 i I-III G – odp. p. A. Łącka, p. Dyrektor, godz. 12.00

16 marca

Kl. 1 - zajęcia przyrodnicze w Łazienkach Królewskich "Tropiciele wiosny na start!" - odp. p. A. Komorowska-Zaremba, p. A. Haman

17 marca

Szkolenie nt. organizacji egzaminu w Gimnazjum, udział p. Dyrektor, L.O. im. Batorego, godz. 9.00, org. OKE

____________________________

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia – odp. p. B. Górka-Szczepanek

18 marca

Kurs pierwszej pomocy I stopnia – prow. p. A. Piżl – Instructor Trainer EFR, udział rodziców i nauczycieli, godz. 17.30 – 20.30, odp. p. Dyrektor

19 marca

Kl. 5 w Teatrze Palladium „Tajemniczy ogród”, godz. 9.00-11.00, odp. p. E. Markiewicz

19 marca

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY – odp. p. A. Baran

20 marca

Loteria wielkanocna – odp. wych. świetlicy

20 marca

Kl. 3 - warsztaty wiosenno-wielkanocne w klasie z udziałem uczniów i chętnych rodziców – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

23 marca

Kl. 1 - Mazowiecki Instytutu Kultury  (dawne MCKiS)  - zajęcia warsztatowe "Zabawy taneczne z tradycyjną muzyką na żywo", g. 10.45 - odp. p. A. Komorowska-Zaremba

__________

Powitanie wiosny – odp. wych. świetlicy

23 marca

Konkurs Olimpus z języka polskiego – odp. p. A. Łącka

23, 24, 25 marca

Rekolekcje dl kl. 1-6 i I-II G – odp. p. D. Miszczuk

24-27 marca

Kiermasz ozdób świątecznych i palemek –  odp. wych. świetlicy

25 marca

Rada Nauczycieli ZS, m.in. szkolenie dla członków komisji egzaminacyjnych w G – odp. p. Dyrektor

27 marca

Kl. 6 - lekcja muzealna pt. „Królewska rzeka Wisła”, Zamek Królewski,  godz. 11.00- 12.30 – odp. p.  M. Waracki

30 marca

Kl. 1 - Mazowiecki Instytutu Kultury  (dawne MCKiS)  - zajęcia warsztatowe "Ptaszki, jajka, zajączki z gliny" - odp. p. A. Komorowska-Zaremba

___________________________________

Świąteczne spotkanie wielkanocne godz. 11.00, udział SP i G – odp. wych. świetlicy, p. D. Miszczuk

31 marca

Kiermasz mazurków – odp. wych. świetlicy

31 marca

Kl. 1 - Teatr Syrena „Kot w butach”– odp. p. A. Komorowska -Zaremba

31 marca

Szkolny konkurs matematyczny Prima Aprilis z matematyką - dla kl. 1-3 godz. 9.00, kl. 4-6 godz. 14.00 – odp. p. A. Nowińska-Samsel

7, 14, 21, 28 marca

Spotkania rekrutacyjne dla kandydatów  do kl. 1 – odp. p. Dyrektor


Galeria | Archiwum