Finał Szkoły Dialogu

Z uwagą śledzimy wydarzenia u naszych starszych kolegów gimnazjalistów...

Nasze Gimnazjum finalistą Szkoły Dialogu !

W tegorocznej edycji Szkoły Dialogu wzięło udział 41 szkół z całej Polski. Podczas Gali, 9 stycznia, w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej, nasi uczniowie z klasy II G, którzy pod opieką nauczycieli zrealizowali projekt dotyczący kina Femina, mieli przyjemność reprezentować szkołę dwukrotnie – by odebrać tytuł Szkoły Dialogu ( uzyskany po raz drugi ) oraz by otrzymać tytuł finalisty Szkoły Dialogu przyznany 14 wyróżnionym projektom !

W Gali wzięło udział 1200 osób, uczniów, nauczycieli i trenerów, a obecność wielu osobistości podkreśliła wagę    i społeczne znaczenie projektu. Obecni byli m. in. Doradca Prezydenta RP p. Henryk Wujec, zastępca prezydenta m.st. Warszawy p. Włodzimierz Paszyński, wojewoda mazowiecki p. Jacek Kozłowski, sekretarz stanu p. Małgorzata Fuszara, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego.

Projekty były naprawdę niezwykłe i bardzo zróżnicowane, 3 z nich zostały nagrodzone.

Więcej informacji na profilu Szkoła Dialogu na Facebooku oraz w artykule wyborcza.pl – Gala Szkoły Dialogu.

Gratuluję uczniom i nauczycielom !

Bardzo się cieszę z kolejnego osiągnięcia naszego Gimnazjum.

Beata Wiśniewska – Tomczak

Dyrektor ZS nr 16 STO