Finał WOŚP 2015!!!

Wszyscy nasi wolontariusze przeszli specjalne szkolenie prowadzone przez policję.

Ważne informacje dotyczące naszego szkolnego finału WOŚP - tutaj.

Już po raz 13

bierzemy  udział  w  Finale  WOŚP

11 stycznia 2015 roku do 80 puszek zbiera pieniądze 180 wolontariuszy. Do naszego Sztabu dołączyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 203 mieszczącej się na ulicy Skorupki.

Przypominamy, że nasi wolontariusze są niepełnoletni i mogą kwestować tylko pod opieką dorosłych.

Od czwartku, 8 stycznia, wolontariusze odbierają ze Sztabu identyfikatory, puszki i serduszka. Osoby nieobecne, będą mogły odebrać materiały w niedzielę od godziny 10.00.

Jak co roku w dzień Wielkiego Finału szkolny Sztab będzie otwarty od godz. 10.00.

Będziemy mogli ogrzać się, wypić gorący napój, posilić się pysznościami przygotowanymi przez Rodziców.

O godzinie 13.00 częstujemy gorącym żurkiem firmowanym przez Panią Izę N. i sponsorowanym przez Rodziców z klasy II g.

Spotykamy się w sztabie o godzinie 16.00, żeby wspólnie świętować 23 Finał WOŚP.

Każdy wolontariusz otrzyma pamiątkowy Szkolny Znaczek Orkiestrowy.

W tym roku autorkami projektów znaczków są: Patrycja, Zuzanna i Agata, uczennice z klasy 4. Gratulujemy !!!

Od godziny 16.00 wolontariusze, w swoich klasach pod opieką Nauczycieli i Rodziców przeliczają zawartość puszek. Z informacją o zebranej kwocie udają się do pracowni przyrodniczej, by otrzymać końcowe pokwitowanie.

Naszą imprezę otworzymy hymnem WOŚP. Szkolnym zespołem zadyryguje pani Marianna Ch.

Zapraszamy na kolejny recital naszej gimnazjalistki Julii W. oraz swingowy koncert w wykonaniu pana Marka S.

W Sztabie będzie działał sklepik orkiestrowy, w którym będzie można zakupić znaczki z poprzednich lat i tegoroczne plakaty po okazyjnych cenach.

Około godziny 17.00 zapraszamy na licytację:

- kalendarzy ściennych - 2 szt.

- zegara ściennego

- podkoszulek z nadrukiem WOŚP - 4 szt.

- płóciennej torby

- breloczka z sercem

- magnesu w kształcie serca

- DVD - Leszek Możdżer i Tymon Tymański - Chopin etiudy

Naszą orkiestrową kawiarenką zaopiekują się Rodzice uczniów i nauczyciele.

W niedzielę, 11 stycznia o 19.00, w dobrych humorach, kończymy Nasz 13 Finał WOŚP, udajemy się na światełko do nieba, a Rodzice Kuby G. odwożą zebrane pieniądze do banku w Telewizji Polskiej.

Małgorzata Wiśniewska i Beata Górka-Szczepanek