Listopad 2014

3 listopada

Olimpus- konkurs z języka polskiego, udział uczniów z kl. 4-6 –  odp. p. A. Łącka

3-7 listopada

Puchar Tymbarku – turniej piłki nożnej, udział drużyn U10 : U12 (18 uczniów z kl. 3-5) – odp. p. T. Wójcik

4 listopada

Spotkanie projektowe „Kompas dla szkół”, org. Fundacja CSR Kompas, udział kl. 3 godz. 9.00 – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

5 listopada

Dzień otwarty

5 listopada

Warsztaty w Zachęcie związane z wystawą „Zbigniew Warpechowski. To” – udział kl. 3, odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

5 listopada

Olimpus – konkurs jęz. angielskiego dla SP oraz Gimnazjum, godz. 10.55-12.25, udział uczniów kl. 4-6 i  I-III G – odp. p. G. Kańska

5 listopada

Ogólnopolski Konkurs Historyczny – „Losy żołnierza i dzieje oręża”, udział uczniów z kl. 5-6 oraz II-III G, godz. 13.00 –  odp. p. M. Waracki

7 listopada

Szkolne obchody Święta Niepodległości, odp. p. M. Waracki  wraz z kl. 6

10-11 listopada

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

17 listopada

Wyjście do Zamku Królewskiego na zajęcia pt. „Legendy Warszawy – Bazyliszek”, kl. 2 – odp. p. B. Górka-Szczepanek

17 listopada

Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” godz. 10.55 – udział 14 uczniów z kl. 2-6, odp. p. A. Łącka

17 listopada

Wyjście kl. 3 na Powązki Wojskowe z przewodnikiem p. A. Haman – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

18 listopada

Konkurs polonistyczny „Z ortografią na co dzień” – udział 7 uczniów kl. 2-5, odp. p. A. Łącka

17 grudnia

Próbny sprawdzian kl. 6, godz. 9.00 – odp. p. A. Łącka , p. A. Baran

19 listopada

IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania „Litery i słowa” –  „Statek o trzech pokładach”, spotkanie z bajką włoską , godz. 10.00 – udział kl. 2, odp. p. B. Górka-Szczepanek

21 listopada

IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania „Litery i słowa” (Instytut Teatralny im. Z. Radziszewskiego ) – „Opowieści w rytmie dundun i djembe”, udział kl. 1 i 3, odp. p.  A. Komorowska-Zaremba oraz p. S. Mroczek-Poniatowska

14-15 listopada

III Forum KMO w Centrum Nauki Kopernik, udział p. A. Baran (prezentacja projektu „Powietrze”, panelistka w panelu dyskusyjnym)

25 listopada


__________

26 listopada

Konferencja "Logodydaktyka jako wychowanie do szczęścia" - org. Fundacja Wychowanie do szczęścia, udział p. Dyrektor

_____________________________________________

Spektakl Teatru 21 „Śmiertelnie trudna gra” godz. 10.00, kl. 1 – odp. p. A. Komorowska-Zaremba

26 listopada

Alfik Matematyczny – udział uczniów z kl. 2-6 i I-III G, odp. p. A. Baran

26 listopada

Teatr Kamienica „Tytus, Romek i A`Tomek, czyli jak zostać artystą” kl. 5, godz. 9.00- 11.00 – odp. p. E. Markiewicz

28 listopada

Lekcja historii w Zamku Królewskim kl. 5 -  odp. p. E. Markiewicz

1 grudnia

Święto STO – akcja artystyczna – Renowacja szkoły, odp. p. M. Cegłowska-Lewińska

28-30 listopada

XV Konferencja Programowa STO w Łodzi – udział p. Dyrektor

29 listopada

I Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna „Diagnoza zaburzeń mowy u dzieci – prawidłowe i skuteczne narzędzia terapeutyczne” godz. 10.00-17.00 – udział p. A. Komorowskiej-Zaremby

29-30 listopada

Świąteczna Zbiórka Żywności, sklep „Piotr i Paweł” Blue City – odp. p. G. Kańska, p. M. Plenzer


Galeria | Archiwum