Pasowanie pierwszoklasistów

14 października 2014 r., w Dniu Edukacji Narodowej, pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

Jak każdego roku to ważne dla siebie wydarzenie najmłodsi uczniowie przeżywali wspólnie z rodzinami, nauczycielami i starszymi kolegami. Program artystyczny przygotowany przez klasę 1 udowodnił zebranym gościom, że już podczas pierwszego miesiąca nauki można wiele zrealizować. Zabawne rymowanki i piosenki wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Klasa 4 sprawdziła wiedzę swoich podopiecznych, pytając o szczegóły życia szkolnego. Uczniów wspierały wychowawczyni p. Anna K-Z. oraz p. Monika P. Głównym punktem spotkania było pasowanie, w czasie którego p. Dyrektor wypowiadała do każdego pierwszoklasisty ważną formułę przyjęcia do grona uczniów. Otrzymany skład zasad uczniowskich i symbol szkoły - zielony listek - z pewnością będą przypominały dzieciom o tym, że należą już do naszej społeczności.

Pierwszoklasiści otrzymali własnoręcznie przygotowane upominki od koleżanek i kolegów z kl. 2-4. Cieszymy się, że szkoła jest bogatsza o nowych uczniów!

SMP