Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

I już! Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Spotkanie obfitowało w podziękowania, gratulacje i wzruszenia. Na początku podziwialiśmy poloneza w wykonaniu klasy 6. Podsumowana została całoroczna praca wszystkich klas. Poznaliśmy Ucznia Roku i ucznia, który otrzymał nagrodę "Złotego liścia", po raz pierwszy w historii szkoły została wręczona nagroda dla Rodzica Roku, szczególnie doceniona w dwudziestolecie swojej pracy w szkole została Pani Dyrektor, wyjątkowe podziękowania otrzymała Pani Wicedyrektor. Oklaskiwaliśmy Nauczycieli Roku. Cieszyliśmy się z sukcesu klasy, która uzyskała najwyższą średnią i w nagrodę dostała wspaniały tort. Kto z nami był, ten wie, co kryje się za tymi ogólnikowymi informacjami. A może otrzymamy relację od kogoś, kto zechce podzielić się z innymi swoimi wrażeniami z uroczystości? Zachęcam serdecznie!

SMP