Festiwal Talentów

13 maja 2014 r. był dniem, w którym chętni uczniowie mogli zaprezentować szerszemu gronu swoje ukryte na co dzień, a warte zauważenia umiejętności. Wiadomo, że nawet jeśli ktoś ma talent wrodzony, powinien o niego szczególnie dbać, rozwijać, pielęgnować. Wtedy ten wyjątkowy dar może przynieść radość nie tylko jego posiadaczowi, ale i innym, którym dane będzie go poznać. Jak zawsze nasz Festiwal Talentów zgromadził w jednym miejscu podekscytowanych widzów oraz głównych bohaterów wydarzenia - utalentowane dzieci i młodzież.

Publiczność oglądała, słuchała i podziwiała. Być może niektórzy zastanawiali się, czy w każdym drzemie jakiś talent. Podobno tak, chociaż nie wszyscy mają szansę poznać samych siebie na tyle, aby odkryć to wyjątkowe "coś".

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, którzy nas zadziwili, rozbawili, wzruszyli, którzy wzbudzili w nas szczery zachwyt i udowodnili, że szkoła jest miejscem, w którym można odkrywać i pielęgnować swój talent. Liczymy na to, że w przyszłym roku wyjdą z cienia ci, którzy jeszcze nie uwierzyli w siebie.

SMP