Maj 2014

 

1-3 maja

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

7 maja

Dzień otwarty

8 maja

Międzyszkolny turniej piłki nożnej, szkoła STO 4 ul. Rybnicka 25, kl. 3, w godz. 9.00-15.00, odp. p. A. Komorowska-Zaremba, p. T. Wójcik

8 maja

„Podaj łapę” – spotkanie kl. 1-2 z przedstawicielem Fundacji Pomoc Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaciel” i psami przewodnikami, odp. p. B. Górka-Szczepanek, p. S. Mroczek-Poniatowska

7 i 9 maja

Kiermasz książki – odp. p. A. Haman

12/19 maja

Projekt BUUM – podwórkowe media laby, kl. 3 – odp. p. A. Komorowska-Zaremba oraz instruktorzy ze „Stowarzyszenia z Siedzibą w Warszawie”

13 maja

Festiwal talentów, kl. 1-6, godz. 14.00, odp. świetlica

15 maja

Międzyszkolny Turniej Unihokeja SP org. przez NSP nr 81, udział drużyn z klas 5 i 6 – odp. p. T. Wójcik w godz. 9.00–14.00

15 maja

Spacer nad Wisłą z przewodnikiem Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków, kl. 3, w godz. 11.00-15.00, odp. p. A. Komorowska-Zaremba

17 maja

Finałowy etap konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”- udział Laury B. z kl. 3 i Michała M. z kl. 6 – odp. p. A. Łącka

18 maja

Rocznica I Komunii św., godz. 9.30 – odp. p. D. Miszczuk

19-21 maja

Świetlicowa Spartakiada Sportowa, odp. świetlica

19-23 maja

„Enjoy my origin” AIESEC – zajęcia ze studentami z zagranicy dla kl. 1-6 – odp. p. G. Kańska

20 maja

Diagnoza umiejętności matematycznych (DUMa) dla uczniów kl. 5 – odp. p. A. Baran

25 maja (niedz.)

Teatr Capitol – przedstawienie szkolnej grupy teatralnej godz. 10.00-13.00 – odp. p. A. Ciejek

26-30 maja

Testy wałbrzyskie, kl. 5— odp. org. p. A. Nowińska-Samsel, wychowawca kl. 5

27 maja

Oceny przewidywane – przekazanie informacji, odp. wychowawcy

29 maja

Zawody w pływaniu, kl. 1-6, Basen Foka, godz. 14.30 – 16.00, odp. p. T. Wójcik

29 maja

Spotkanie z p. Małgorzatą Niezabitowską  w ramach cyklu spotkań dla uczniów gimnazjum z Osobowościami o godz. 11.00. Spotkanie jest jednym z wydarzeń zaplanowanych w związku  z obchodami Święta Wolności.

Ponadto

 

5-15 maja

Wystawa fotografii naszej uczennicy Joanny G. z kl. I G – zdobywczyni Złotej Weny w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2014 - świetlica

12 maja

Zajęcia w Zamku Królewskim pt. „Motywy antyczne”, kl. 5, w godz. 8.40-11.15, odp. p. A. Łącka

12 maja

Zajęcia w Zamku Królewskim pt. „Symbole i alegorie. Zagadki i tajemnice dzieł sztuki”, w godz. 9.00-11.30, kl. 6, odp. p. M. Waracki

15 maja

Próba przed rocznicą I Komunii Świętej, godz. 16.45 – odp. p. D. Miszczuk

22 maja

Warsztaty „Archidzieciaki”, Muzeum Woli, godz. 12.00-13.30, odp. p. A. Komorowska-Zaremba

30 maja

Teatr Lalka – „Dzieci z Bullerbyn”, kl. 2, godz. 13.00-15.00, odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

Zielone szkoły

14-16 maja         Zielona szkoła kl. 2 – Serpelice, odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

28-30 maja         Zielona Szkoła kl. 3 – Brańszczyk, gospodarstwo agroturystyczne "Ostoja Dziejów" – odp. p. A. Komorowska-Zaremba

Wyjazdy

19 maja                Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Ostoja Dziejów”, kl. 1, odp. p. B. Górka-Szczepanek


Galeria | Archiwum