Marzec 2014

3 marca

Miejskie Safari – kontynuacja warsztatów prowadzonych przez Stowarzyszenie z Siedzibą w Warszawie, kl. 1, godz. 13.05, odp. p. B. Górka - Szczepanek

4 marca

Szkolenie dla dyrektorów nt. organizacji sprawdzianu i egzaminów, LO im. Batorego, godz. 9.00 – udział p.  Dyrektor

4 marca

FOX – konkurs jęz. ang. kl. 4-6, I-III G,  godz. 11.50 – 13.05, odp. p. G. Kańska

5 marca

Konkurs recytatorski „The March Hare” – etap szkolny, kl. 4-6 – odp.  p. G. Kańska

5 marca

Szkolenie dla zespołów nadzorujących przebieg sprawdzianu i egzaminów, godz. 15.45 – odp. p. Dyrektor

6 marca

Spotkanie z Rodzicami kandydatów do kl. 1, godz. 18.00 – odp. p. Dyrektor, udział  p. J. Nikiel oraz  p. A. Komorowska-Zaremba

9 marca

Konkurs Odyseja Umysłu – kl. 5, odp. p. M. Cegłowska-Lewińska, D. p. Depta-Marel

10 marca

Szkolny konkurs recytatorski – odp. p. A. Łącka, p. Dyrektor

10-21 marca

„Dobra praktyka kluczem do profesjonalizmu w edukacji”,  praktyki studentów UW, kl. 3

12 marca

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia, kl. 1-3, 4-6, odp. p. B. Górka-Szczepanek

12 marca

Dzień otwarty

·         kl. 1-3 godz. 17.00

·         kl. 4-6, I-III G godz. 17.30

·         p. pedagog wchodzi do kl. II G

15 marca

Konkurs recytatorski „The March Hare” w SP nr  30 STO, ul. Astronautów 11, kl. 4– 6, odp. p. G. Kańska

17 marca –

4 kwietnia

„Dobra praktyka kluczem do profesjonalizmu w edukacji”,  praktyki studentów UW, kl. 1

18 marca

Konferencja „Sprawdzian na szóstkę! Jak będzie przebiegał nowy sprawdzian po klasie 6 i jaki to ma wpływ na lekcje matematyki?”- udział – p. A. Nowińska-Samsel oraz p. A. Baran

20 marca

Konkurs matematyczny „Kangur” –  kl.  1-6, I-III G, godz. 9.00, odp. p. A. Baran

20 marca

Redakcje „Filozofika”, Szkoła  Lauder-Morasha, reprezentacja 8 uczniów z kl. 1-6, odp. p. D. Depta-Marel

26 marca

Rada Nauczycieli  Zespołu Szkół – odp. p. Dyrektor

Ponadto:

 

4 marca

Wręczenie wyróżnienia w konkursie plastycznym „Zapusty…” Antkowi z kl. 3 w GOK w Pomiechówku, odp. p. M. Ziębakowska

7 marca

Spotkanie integracyjne kl. 1-3 z okazji Dnia Kobiet – odp. wych. kl. 1-3

8 marca

Wręczenie nagrody w konkursie plastycznym „Anioł” Zuzi z kl. 5 i wystawa prac w Dorożkarni, odp. p. I. Downarowicz

8, 15, 22 i 29 marca (soboty)

Spotkania rekrutacyjne do kl. 1 – odp. p. Dyrektor

17 marca

Zajęcia w Zamku Królewskim, „Na Zamku między wojnami”, kl. 5, godz. 9.15

18 marca

Zajęcia w Muzeum Techniki, „Od Słońca do żarówki”, kl. 3, odp. p. A. Komorowska-Zaremba

19 marca

Zajęcia w Zamku Królewskim „Zagadki syrenki”, kl. 2, godz. 9:30-11:00, odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

20 marca

Zajęcia w Zamku Królewskim, „Motywy  antyczne”, kl. 5, godz. 8.30 – 11.00

25 marca

Udział  w konkursie plastycznym „Lubię malować”, odp. p. I. Downarowicz

26 marca

Zajęcia w Zamku Królewskim, „Śladami alchemii”, kl. 5, godz. 9.00 – 11.30

27-28 marca

Rekolekcje wielkopostne – odp. p. D. Miszczuk

połowa marca

Udział w konkursie plastycznym „Anioł”, odp. p. I. Downarowicz


Galeria | Archiwum