Bal karnawałowy

7 lutego 2014 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3 – wydarzenie tym milsze, iż jego inicjatorami byli Rodzice uczniów z kl. 1. Okazało się, że nie tylko najmłodsi czekali na tę imprezę! Na balu pojawili się również ceniący sobie dobrą zabawę 4- i 5-klasiści. Niezawodny pan Andrzej, który chyba od zawsze prowadzi nasze zabawy, stanął na wysokości zadania i tym razem. Szalone tańce przy popularnych od lat oraz całkiem nowych szlagierach pozwoliły wszystkim dać upust energii – kochane przez wszystkich „Kaczuszki” czy przebojowa „Macarena” były doskonałą rozgrzewką do dalszych pląsów przy „Bałkanicy” i hicie, którym niewątpliwie stał się utwór „Ona tańczy dla mnie”. Konkursy jak zawsze wzbudzały wiele emocji wśród uczestników, bo kto nie chciałby wygrać przechodzenia pod coraz niżej opuszczającym się drążkiem, tańca w parach na gazetach albo grupowego przeciągania liny. Odbyła się również tradycyjna prezentacja strojów karnawałowych. Młodsi i starsi z przyjemnością skorzystali z poczęstunku w kawiarence prowadzonej przez Mamy: Zuzi z kl. 1, Zuzi z kl. 3, Matyldy z kl. 2 i Maksa z kl. 3, a chętni balowicze mogli pozować do profesjonalnych zdjęć robionych przez Tatę Zuzi z kl. 1. Nad całością czuwała ekipa piratów pod przewodnictwem szefa wszystkich piratów – pani Małgosi, a pewna sympatyczna czarownica z dumą prezentowała oswojonego pająka.

SMP