Spotkanie z p. Joanną Papuzińską

W poniedziałek 10 lutego będziemy gościć p. prof. Joannę Papuzińską. Spotkają się z nią uczniowie klas 1-4.
Podczas kiermaszu w środę rozeszło się ok. 50 egz. książek Autorki; kilka tytułów wyprzedało się w całości. Wszystkim, którzy je kupili, a chcieliby dostać autograf, przypominam o zabraniu ich do szkoły w poniedziałek!
Pozostałe egzemplarze (m. in."Asiunia", "Pod bajdułem", "Wędrowcy", "Rokiś", "Darowane kreski") można będzie nabyć w bibliotece lub bezpośrednio przed spotkaniem. Jest też kilka innych nowości wyd. Literatura (np. "Noskawery" P. Beręsewicza). Wydawca udostępnia nam książki z 25% rabatem, czyli znacznie taniej niż w księgarniach.
Wszystkie te tytuły mamy również w księgozbiorze biblioteki - zapraszam do wypożyczania.

Anna Haman, bibliotekarka Szkoły