Nasza Góra Grosza 2013

Na początku grudnia kl. 2 przeprowadziła w szkole akcję „Góra Grosza”. Celem tej ogólnopolskiej akcji (XIV edycja) jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Z roku na rok udaje nam się zebrać coraz więcej groszy i teraz nasz najnowszy – tegoroczny – rekord to 616,66 zł!

Trudu przeliczenia pieniędzy podjęła się chętnie kl. 5 pod kierunkiem p. Anny B. Paczka ze zgromadzonymi funduszami trafi do Towarzystwa NASZ DOM na początku stycznia.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi grosikami wzmocnili Górę Grosza!

SMP