Warszawskie Mistrzostwa Szkół Niepublicznych w Tenisie Stołowym

10 grudnia ośmioosobowa reprezentacja SP w składzie: Halszka F. kl.3, Maks A.kl.3, Franek M. kl.3, Mateusz Ch. kl.4, Wojtek G. kl.5, Sebastian C. kl.5, Kalina F. kl.5 i Piotr K. kl.6 wzięła udział w Warszawskich Mistrzostwach Szkół Niepublicznych w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w ZS Lauder Morasha przy ul. Wawelberga 10, szkoła ta była organizatorem turnieju. Na początku mistrzostw rozgrywano single (gry pojedyncze), a w dalszej kolejności – deble (gry podwójne). W grach indywidualnych bardzo dobrze poradzili sobie nasi najmłodsi zawodnicy. Maks rozegrał zacięty mecz finałowy, który niestety przegrał 3:1, w związku z czym miał okazję spotkać się ze swoim kolegą Frankiem z klasy w meczu o drugie miejsce. Tym razem pokonał przeciwnika 2:0 i zajął miejsce 2., a Franek – 3. Wysoko, na 5. miejscu uplasowała się także Halszka. W wyższej kategorii wiekowej bardzo dobre 2. miejsce zajęła siostra Halszki – Kalina. W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja z dorobkiem 46 punktów zajęła 3. miejsce (razem z drużyną gospodarzy turnieju).

W czwartek czekają nas kolejne emocje związane z rozgrywkami starszych kolegów z gimnazjum. Trzymamy kciuki!