Listopad 2013

1 listopada

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

4 listopada

Warsztaty „Miejskie Safari” cz. 1 dla kl. 1 i 3 – odp. p. Dyrektor i wychowawcy

6 listopada

Konkurs jęz. angielskiego Olimpus, udział 47 uczniów z kl. 4-6 SP oraz I-III G – odp. p. Grażyna K.

6 listopada

Konkurs historyczny „Losy Żołnierza…”, udział 3 uczniów SP i 5 uczniów G – odp. p. Marcin W.

Dzień otwarty:

kl. 1-3 godz. 17.00, kl. 4-6 i I-II G godz. 17.30, kl. III G godz. 18.00

kl. 6 godz. 17.30 – spotkanie p. Dyrektor z Rodzicami nt. sprawdzianu

kl. 4 godz. 17.30 – Spotkanie pedagoga z Rodzicami

kl. III G godz. 18.00 – Spotkanie p. Dyrektor z Rodzicami nt. egzaminu

7 listopada

Warsztaty „Miejskie Safari” cz. 1 dla kl. 2 – odp. p. Dyrektor i wychowawca

7-8 listopada

Konferencja „Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów w szkole” – org. CEO – udział p. Dyrektor

8 listopada

Święto Niepodległości w SP i G – odp. kl. 6 z wych. i kl. III G z wych.

11 listopada

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

12 listopada

I etap konkursu „Z poprawną polszczyzną…”, udział 40 uczniów z SP – odp. p. Anna Ł.

13 listopada

I etap konkursu „Z ortografią na co dzień”, udział 8 uczniów z SP – odp. p. Anna Ł.

14 listopada

Spotkanie z doradcą podatkowym w Biurze ZG STO – udział p. Wicedyrektor, p. Kadrowej i p. Księgowej

15 listopada

Spotkanie konsultacyjne w Biurze ZG STO dla osób kierujących szkołami STO – udział p. Dyrektor

18 listopada

Uroczysta sesja jubileuszowa z okazji obchodów 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW – udział p. Dyrektor

20-22 listopada

Szkolenie „Profilaktyka uzależnień w połączeniu z treściami nauczania religii i etyki  w szkole” – udział p. Doroty M.

25 listopada

Próbny sprawdzian w kl. 6 – odp. Wych, p. Anna Ł., p. Monika P.

27 listopada

Rada Nauczycieli ZS – odp. p. Dyrektor

27 listopada

Konkurs „Alfik matematyczny”  kl. 2-6 SP i I-III G – odp. p. Anna B.

29 listopada

Andrzejki w świetlicy – odp. p. Małgorzata W., p. Monika P., p. Magdalena N.

Seminarium UW Wydz. Ped. "Dobre praktyki - analiza doświadczeń wyjazdów studyjnych do Szwecji i Portugalii" - udział p. Ewy M.

30 listopada

Z okazji Święta STO – 2 grudnia zaplanowana jest akcja dla SP i G – odp. p. Magda C.-L. i p. Anna G.

Ponadto:

od 4 listopada

Przygotowania do 22. Finału WOŚP – odp. świetlica

4-6 listopada

Kiermasz „Książka za złotówkę” w świetlicy od godz. 14.00 – odp. p. Anna H.

5 listopada

Wyjście kl. 3 do Pomnika Pomordowanych na Wschodzie – odp. p. Anna K.-Z., p. Dorota M.

6 listopada

Wyjście kl. 2 na Cmentarz Powstańców Warszawy – odp. p. Sylwia M.-P.

14 listopada

Wyjście kl. 2 do Teatru Powszechnego na „Lokomotywę” – odp. p. Sylwia M.-P.

14 listopada

Wyjście kl. 3 na 8. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania – „Powrót Bazyliszka. Nowe legendy warszawskie” – odp. p. Anna K.-Z.

18 listopada

wyjście kl. 3 do Sądu – odp. p. Anna K.-Z.

19 listopada

Wyjście kl. 2 na lekcję muzealną w Zamku Królewskim –  „Spotkanie z królem”– odp. p. Sylwia  M.-P.

21 listopada

kl. 3 w MCKiS na zajęciach z cyklu „Ginące zawody” – „Ciesielstwo” – odp. p. Anna K.-Z.

22 listopada

kl. 1 i 2 w MCKiS na zajęciach z cyklu „Ginące zawody” – „Ciesielstwo” – odp. p. Beata G.-Sz., p. Sylwia M.-P.

23 listopada

II etap kuratoryjnego konkursu polonistycznego, udział 3 uczniów z SP – odp. p. Agnieszka N.-S.

do 29 listopada

Wypełnienie kart z oceną zachowania (do 4 grudnia przekazanie uczniom i rodzicom).

Kolejny dzień otwarty 4 grudnia 2013 r.