Statut Zespołu Szkół nr 16 STO w Warszawie

Zasady dobrej współpracy w ZS 16 STO

Lista podręczników na r. szk. 2018/2019

Informacja nt konkursów kuratoryjnych w r. szk. 2017/2018

Rozkład godzin lekcji i przerw

Zajęcia sportowe w r. szk. 2018/2019

Kalendarz r. szk. 2018/2019

Zasady organizacji wyjazdów do zielonych szkół

Inne ważne informacje

Jadłospis we wrześniu - cena obiadu 12 zł (zupa - 2,50 zł, drugie danie - 9,50 zł). Obiady dostarcza do szkoły firma Obiady dla dzieci (dawniej LEMONDO)

Od 4 września zapraszamy na pyszne,zdrowe kanapki. Można je nabyć w cenie 4,50 zł podczas przerwy śniadaniowej w świetlicy. Do wyboru kanapki z: szynką, mozzarellą, pastą jajeczną, kurczakiem, dżemem lub miodem. Szczegóły tutaj (klik!).
Składniki kanapek zostały dobrane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.