01.03.2018

wyjazd zimowy

do 2 marca gimnazjaliści na wyjeździe narciarskim; odp. p. Tomasz

W dniach 28.02-02.03.2018 r. uczniowie Społecznego Gimnazjum nr 16 STO trzeci rok z rzędu uczestniczyli w wyjeździe narciarskim. W tym roku nasza baza (O.W. Relaks w Międzybrodziu Żywieckim) była usytuowana pod stokiem narciarskim na Górze Żar. Szusowaliśmy na nim dwukrotnie, za pierwszym razem ciesząc się z nieoczekiwanie pustego stoku, za drugim razem sprawdzaliśmy śnieżny "sztruks" oraz podziwialiśmy panoramę Jeziora Żywieckiego i Międzybrodzkiego. Odwiedziliśmy również jedną z najlepszych polskich miejscówek narciarskich - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski. Duża różnorodność tras, ich długość oraz jazda w pełnym słońcu to coś, co lubi każdy narciarz. My doświadczyliśmy tego właśnie pod Małym Skrzycznem. Na specjalne życzenie naszych gimnazjalistek wybraliśmy się również na wieczorną jazdę na łyżwach do Żywca. Mimo tak intensywnego spędzania czasu wielu naszych uczniów i tak zachowało dużo energii na wieczorne integracje... Ale to również jest niezbędny element wspólnego przeżywania dobrych chwil.
WT

Zapraszamy do galerii zdjęć.